!DOCTYPE html> insert_pixel_code_here ORİFLAME ÜYELİK
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Site Haritası
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret128875
Saat
NASIL ÜYE OLABİLİRSİNİZ

1. Nasıl Oriflame Güzellik Danışmanı Olunur ?

* Başvuru Formu doldurmanız yeterlidir.

2. Oriflame Güzellik Danışmanı Olmak İçin Hangi Bilgiler Gerekli ?

*Ad/Soyad

*T.C. kimlik no

*Dogum tarihi (gg/aa/yy)

*Açık adres

*Cep/Ev telefonu

*E-posta adresi

3. Kayıt Ücreti Nedir ?

*ÜCRETSİZDİR

4. Her ay sipariş vermek zorunlu mu ?

*Oriflame’de her ay sipariş vermek zorunlu değildir. Sipariş vermediğiniz aylarda üyeliğiniz devam eder. Ancak aralıksız 1 yıl boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz düşer.

4. Sipariş verirken en az kaç liralık ürün almam gerekiyor ?

*Oriflame’de minimum sipariş tutarı yoktur. Bir tane bile ürün satın alabilirsiniz. Ancak belirli miktarda sipariş verirseniz, kargo ücreti indirimi ve çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

ORİFLAME HAKKINDA SORULAN SORULAR

 

NASIL GÜZELLİK DANIŞMANI OLUNUR

ÖNCELİKLE YAPMANIZ GEREKEN ÜYELİK İÇİN  GEREKLİ ÜYELİK FORMUNU DOLDURMALISINIZ.en kısa sürede satış danışmanımız tarafından aranacaksınız.

2) Oriflame Güzellik Danışmanı Olmak İçin Hangi Bilgiler Gerekli ? İsim Soyisim T.C. Kimlik No Dogum Tarihi Adres Telefon E-posta adresi bilgileri hazır bulundurun. Kayıt açıldıktan sonra da danışman kodu ve şifre mesaj olarak gelecektir.

3) Kayıt Ücreti Nedir ? Oriflame Kayıt Ücreti 20 TL'dir. Fakat Oriflame Türkiye tarafından yapılan kayıt kampanyalarında  zaman zaman pek çok hediyeler ve kayıt ücretlerinde indirim yapmaktadır.

4) Kayıt Ücreti Ne Zaman Ödenir ? Verdiginiz ilk siparişin ücreti ile birlikte ödenir.

5) Sipariş ve Kayıt Ücreti Ne Şekilde Ödenir ? Kayıt ücreti, ilk siparişinizin ücreti ile beraber ödenir. Sipariş ücreti ise sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 21 gün içinde herhangi bir PTT şubesine  AK BANK VS. pekçok banka ile ödeme yapabilirsiniz. Oriflame ödemesi demeniz ve danışman kodunuzu söylemeniz yeterlidir.

6) Ödeme Şekilleri Nelerdir ? İsterseniz kredi kartı ile nakit olarak, isterseniz 21 gün vadeli olarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası hesabınıza otomatik ödeme talimatı vererek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

7) Oriflame Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?   Kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimle alabilirsiniz.   Oriflame'ın Danışmanlarına özel indirim ve promosyonlarından yararlanabilirsiniz.Örneğin; zaman zaman danışmanlara hediye ürünler gönderilmektedir.Size verilmiş olan bu ürünü isterseniz kullanabilir,isterseniz satabilirsiniz.

Ayrıca gönderilecek ürünlerde fiyat sınırı yoktur kimi zaman pahalı ve popüler olan ürünleri de hediye olarak alabilirsiniz.   Oriflame hayata yepyeni bir pencereden bakmanızı sağlar.

Kendi paranızı kazanırsınız ve işinizi dilediğiniz saatlerde yapabilirsiniz. Bütün çalışma planınızı ve kazancınızı kendiniz belirlersiniz. *Yeni bir sosyal çevre kazanır, güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.    Hem sosyal bir çevreniz olur,hemde cilt bakım ürünlerini kullanarak cildinizi korursunuz.

8) BP, BV ,GDF, TF Nedir? "BP" Başarı Puanı (Her ürünün BP karşılığı fiyat listesinde mevcuttur). "BV" Üzerinden performans iskontosuna hak kazanacağınız değer. "GDF" KDV' li alış fiyatnız/tutarınız. "TF" Önerilen tüketici fiyatı

  
6075 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
1-31 EKİM KATALOG