BİZİ ARAYIN

  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05056631630

Lütfen bu formu doldurduktan sonra başka form doldurmayın.En kısa zamanda sizinle bağlantı kuracağız kataloğunuz adresinize gönderilecek ve üyelik işleminiz yapılacaktır.

ORİFLAME ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMU

ORİFLAME TEMMUZ KATALOG

                                                            HOŞGELDİNİZ PROGRAMI

Yurtiçi Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Yurtiçi Kargo ile verilen siparişler için Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme seçeneği, Yurtiçi Kargo’nun POS cihazlarıyla ilgili yaşadığı genel bir teknik sorun nedeniyle geçici olarak durdurulmuştur. Bu süreçte siparişlerinizi doğrudan web sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile Öde seçeneğiyle verebilir veya Kapıda Nakit Öde seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

YURTİÇİ KARGO İLE KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİNİ SEÇERSENİZ SİPARİŞ VERDİĞİNİZDE KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ

 

1-30 AĞUSTOS KATALOG

ORİFLAME NASIL BİR İŞTİR

HAYAL ETTİĞİMİZ HAYATI MI YAŞIYORUZ?

.    

ORİFLAM'DE KAYIT OLDUĞUNUZ GÜNDEN İTİBAREN KATALOGLARI ARKADAŞLARINIZA KOMŞULARINIZA,İŞ ARKADAŞLARINIZA,AKRABALARINIZA GÖSTERİP SİPARİŞ ALMAYA VE KAZANMAYA BAŞLARSINIZ. KAR ORANINIZ ORTALAMA %30 CİVARINDADIR.

ÇEVREM YOK Kİ DİYENLERİN BİLE O KADAR ÇOK ALTERNATİFİ VARDIR Kİ, BAKKALINIZDAN, MANAVINIZDAN ECZANE'NİZDEN,ÇOCUĞUMUZUN OKUL ÇEVRESİNDEN EŞİMİZİN İŞ ÇEVRESİNDEN, ABLANIZIN KOMŞUSU VE EŞİNİN AKRABALARINA KADAR SAYAMAYACAĞIMIZ KADAR ÇEVREMİZ VARDIR ASLINDA.

   Oriflame ile uluslararası konferanslara katılırsınız.Başarı gösterip hedeflerinize ulaştığınızda para ödülü ve yurtdışı konferanslara katılma hakkı elde edebilirsiniz,eviniz ve yakın çevrenizden çalışabilirsiniz, sermaye gerektirmez. Satış yapıp üye kaydı yaparak büyüyerek aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.Oriflame doğal içerikli ürünlerinin satışını yapabilecek veya ürünlerimizi kullanmak isteyecek marka ortakları kazandırıp oriflame işimize davet ettiğiniz arkadaş ve yakın çevrenizi de, hem para kazanıp hemde doğal içerikli kaliteli ,doğanın ve bilimin gücüyle üretilmiş ürünlerimizle tanıştırıp, kozmetiği kazanca dönüştürebilirsiniz.