!DOCTYPE html> insert_pixel_code_here ORİFLAME ÜYELİK
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Site Haritası
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret130057
Saat
NASIL ÜYE OLABİLİRSİNİZ

1. Nasıl Oriflame Güzellik Danışmanı Olunur ?

* Başvuru Formu doldurmanız yeterlidir.

2. Oriflame Güzellik Danışmanı Olmak İçin Hangi Bilgiler Gerekli ?

*Ad/Soyad

*T.C. kimlik no

*Dogum tarihi (gg/aa/yy)

*Açık adres

*Cep/Ev telefonu

*E-posta adresi

3. Kayıt Ücreti Nedir ?

*ÜCRETSİZDİR

4. Her ay sipariş vermek zorunlu mu ?

*Oriflame’de her ay sipariş vermek zorunlu değildir. Sipariş vermediğiniz aylarda üyeliğiniz devam eder. Ancak aralıksız 1 yıl boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz düşer.

4. Sipariş verirken en az kaç liralık ürün almam gerekiyor ?

*Oriflame’de minimum sipariş tutarı yoktur. Bir tane bile ürün satın alabilirsiniz. Ancak belirli miktarda sipariş verirseniz, kargo ücreti indirimi ve çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

ORİFLAME NASIL BİR İŞTİR

HAYAL ETTİĞİMİZ HAYATI MI YAŞIYORUZ?

YAŞADIĞIMIZ HAYAT, HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE  NE KADAR İSTEKLİ OLDUĞUMUZUN BİR SONUCUDUR.GELECEKTE NASIL BİR HAYATIMIZ OLSUN İSTİYORUZ.EVİMİZ OLSUN,ARABAMIZ OLSUN, ÇOCUKLARIMIZ EN İYİ OKULLARDA OKSUNLAR İSTERİZ.BÜTÜN BUNLARI İSTERİZ ,AMA BİRŞEYLER YAPMAK İÇİN NEDENSE HEP ÇEKİMSER VE ÜRKEK DAVRANIRIZ.GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA BİR İŞ YERİ AÇMIŞ OLSAK YÜKLÜ BİR SERMAYE GEREKİR.YANGIN ,SU BASMASI, DEPREM,

HIRSIZLIK İFLAS GİBİ DE PEK ÇOK RİSKLERİMİZ VARDIR.ORİFLAME BİZE EŞSİZ BİR İŞ FIRSATI SUNUYOR. BU GÜN HEMEN KAYIT OLUP HAYALLERİMİZİ HIZLA     GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ.      BUNU NASIL YAPARIZ? 

 

ORİFLAM'DE KAYIT OLDUĞUNUZ GÜNDEN İTİBAREN KATALOGLARI ARKADAŞLARINIZA KOMŞULARINIZA,İŞ ARKADAŞLARINIZA,AKRABALARINIZA GÖSTERİP SİPARİŞ ALMAYA VE KAZANMAYA BAŞLARSINIZ. KAR ORANINIZ ORTALAMA %30 CİVARINDADIR. AĞIR BİR İŞÇİNİN BİR GÜNDE KAZANDIĞI PARAYI SİZ BİR KATALOG UZATARAK KAZANABİLİRSİNİZ.

ÇEVREM YOK Kİ DİYENLERİN BİLE O KADAR ÇOK ALTERNATİFİ VARDIR Kİ, BAKKALINIZDAN, MANAVINIZDAN ECZANE'NİZDEN,ÇOCUĞUMUZUN OKUL ÇEVRESİNDEN EŞİMİZİN İŞ ÇEVRESİNDEN, ABLANIZIN KOMŞUSU VE EŞİNİN AKRABALARINA KADAR SAYAMAYACAĞIMIZ KADAR ÇEVREMİZ VARDIR ASLINDA,BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN BUNLARA ULAŞMAK HEM SATIŞ YAPMAK HEMDE KAYIT YAPMAK.

YAPMAMIZ GEREKENLER BASİTTİR ASLINDA (SAT SATTIR

ÖĞREN ÖĞRET) BU İÇİNİZDE ÜÇ ŞEY VARSA SİZ ZATEN YAPARSINIZ İSTEK İSTEK İSTEK  ÇÜNKÜ ORİFLAME BİZE HER TÜRLÜ KOLAYLIK ZEMİNİ KAMPANYA VE PROMOSYONLARLA GÖSTEN BİR FİRMA.

GRUP KURMAK

Oriflame' e bir iş gözüyle bakıyor ve bundan para kazanmak istiyorsunuz ki bu sayfa ilginizi çekti ve okumaya başladınız.
 
Oriflame'de para kazanmak iki şekilde olabilir. Hem sıcak satış yapar ve her ürün üzerinden%30 civarında kar elde edersiniz hem de  kendi üyelerinizi yaparak alt ekibinizi kurabilirsiniz. Burada istediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz. Oriflame'in en güzel yanı zorlama yoktur. Siz para kazanmak isterseniz çalışırsınız istemediğinizde hiç kimse sizi bununla sorgulamaz.

İşe arkadaş listenizi hazırlamakla başlayabilirsiniz. İlk etapta sadece 4 arkadaşınızı kendi grubunuza kaydettiğiniz düşünelim. Onlara da 4er arkadaşlarını kaydettiriyosunuz ve en son yapılan kayıtlara da 4er arkadaşlarını kaydettirdiğinizde toplamda 1üyenizin 20 üyesi oluyor   ve 4 üyenizden toplam 80üye'lik bir grup oluşturuyorsunuz.125ER BP SİPARİŞ VERİLDİĞİNDE TOPLAM 10BİN BP OLUYOR.Üyelerinizin herbiri %12 seviyesine çıkıp 150şer tl prim kazanırken siz üst danışman olup 1000tlye yakın prim alabiliyorsunuz.
 
Oriflame seviyleriniz %3, %6, %12, %15, %21 gibi arttığında grubunuzun tüm satışlarından seviyeniz oranında ayrıca hakettiğiniz bir para hesabınıza yatıyor. 
 
Oriflame ürünleri mağzalarda veya  marketlerde satılmaz ki bu sebeple piyasadaki kozmetik ürünlerinden daha uygundur. Çünkü mağzalarda satılan ürünler gibi mağaza kirası,çalışan ücreti,nakliye aracı masrafları oriflame ürünlerine yüklenmemektedir. Kısaca oriflame mağzaları biz oriflame danışmanlarıyız ve o mağzadan ister yalnızca kendi ürünlerimizi alırız veya istersek başkalarına da mağzamızı açarız. Bu anlamda kendi yaptığınız üyelerinizi alt bayileriniz gibi düşünebilir, daha çok bayilik verirseniz daha çok kazanırsınız.
 

Eğlenin!

Yeni insanlarla tanışın ve yeni arkadaşlar edinin. Heyecan verici etkinliklere katılın ve tüm dünyayı dolaşın. Satış veya güzellik konularında tecrübeli olmanız şart değil, yeter ki siz isteyin! Oriflame 


Para Kazanın!

Katıldığınız günden itibaren para kazanmaya başlayın. Kataloğu gösterin, siparişleri alın; hemen yarın sizin gibi Danışman olacak arkadaşlarınızı Oriflame’e davet edin! Ne kadar kazanacağınıza ve nereye kadar ilerleyeceğinize siz karar verin.


Oriflame, doğrudan satış yöntemiyle kendi ürünlerini tüm dünyada satan bir şirkettir.

Klasik perakende sektöründe olduğu gibi, oriflame ürünlerini herhangi bir kozmetik dükkanında,eczanede ve herhangi bir süpermarkette bulamazsınız. Dolayısıyla ürünlerini bizim gibi oriflame'e üye olmuş güzellik danışmanları aracılığı ile satmakta ve böylece üyelerinin gelirini güvence altına almaktadır. Biz güzellik danışmanlarıda, bu ürünleri çevremizde tanıdığımız kişilere satarak gelir elde ederiz.

Tanıdığımız kişilere kalitesiz ürünler satamayacağımıza göre bu ürünlerin kalitesinin üst seviyede olması gerekmektedir.

Oriflame ürünleride bu konuda kendini ispatlamış doğal ürünler olduğu için satışı rahatlıkla yapılabilmekteve ürünü sattığınız kişiler başkalarına da ürünü tavsiye ederek birbebir reklam yapmaktadırlar. Bir satışın sürekliliği ve müşterinin bağımlılığı için en önemli şey kullanılan üründen memnun kalınması ve ürünün kalitesidir.

Şimdi size Oriflame ile nasıl para kazanabileceğinizi detaylı bir şekilde açıklayacağım.

BP Nedir? BP=Başarı Puanı.

Oriflame tarafından herbir ürüne bir BP değeri belirlenmiştir. Bu liste her ay size kataloğun yanında
size özel satış listesi şeklinde gelecektir.Bu liste, tüm ürünlerin kodları, sizin hangi fiyattan alabileceğiniz ve kaça 
satacağınızı, her bir üründen ne kadarlık BP kazanacağınızı gösteren listedir.Buradaki fiyatlar indirimli (yani sizin alacağınız) 
fiyatlardır. Satacağınız fiyatlar her ay size gelen katalogtaki fiyatlardır.

Siz ve sizin üye yaptığınız bir arkadaşınız 100 BP lik ((Toplamda 200 BP yapmış olursunuz))satış yaptığınız anda %3 seviyesine yükselirsiniz ve %30 luk karın yanı sıra 7-8TL lik prim alırsınız. Bu kazandığınız prim bir sonraki ay vereceğiniz siparişinizde faturanızdan düşülecektir. Yani bu ayki toplam geliriniz %30 karınızla birlikte 30+7=37 TL oldu.

Yukarıdaki senaryoyu açıklayalım. Oriflame e üye olduğunuzda oriflame ürünlerini %30 a varan indirimlerle alabiliyorsunuz.

Siz üye oldunuz ve 5 arkadaşınızıda üye yaptığınızı varsayalım. Herkes kendi satışını yapacak böylece%30 karını zaten yapacaktır.

Sizin 100 BP lik satış yaptığınızı ve diğer arkadaşlarınızında toplamda 500 BP lik satış yaptığını varsayalım.

(Burada herbirini 100 BP gösterdik ama herkes 100BP yapamayabilir. Biri 150 diğeri 50 yapmış olabilir.) Böylece %6 lık dilime yükselir ve %30 luk karın yanısıra 40 TL civarında prim alırsınız. Toplam geliriniz % 30 luk gelirle birlikte 30+40=70 TL olur. (Tabi 100 liralık satış yaptıysanız durum böyle. Siz daha fazla miktardada satarak daha fazla kazanabilirsiniz)

Yani ilk amacınız her ay 100 BP'lik satış yapmanız ve herbir üyenizin 100 BP lik satış yapmasına ve yeni üyeler yapmasına ikna etmenizdir.

Yani kısaca Oriflame'de iki tür kazanç sistemi vardır.

1.Birinci kazanç cep harçlığı dediğimiz günlük küçük ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere ürün satışından elde edilen % 30 kar paylı kazançtır.

2.İkinci kazançta ise hem satış yaparak kazanç elde etme hem de üye yaparak elde edilen kazançtır. Burada hem kazanç elde ediyorsunuz hem de büyüyerek ünvanlar alıyorsunuz.

Oriflame'de kariyer yaparak yüksek miktarda para kazanmak için 


Oriflamede yüksek kazanç sağlamak için arkadaşlarınızı, komşularınızı ve akrabalarınızı üye yaparak işe başlayabilirsiniz.

İlk olarak satış yapacak ve üye yapacak bir takım kurmaya çalışın. Üye olup ürün almayan kişi size herhangi bir şey kazandırmayacaktır.

Örneğin siz 5 kişiyi üye yaptınız diyelim. Üye yaptığınız kişilerde kendi üyelerini yaptığını varsayalım. O üyelerde kendi üyelerini yapabilir ve bu zincir oldukça büyüyebilir. Bu üyelerin yaptığı satışlardan size bir gurup başarı puanı verilir ve bu satış hacmi arttıkça size ilerde siz hiç satış yapmasanızda Oriflame maaş bağlayacatır. Bu seviyeye gelmek için ekibinizle sıkı bir şekilde satış ve pazarlama faaliyeti

yapmalı ve her üyenizle birebir ilgilenmelisiniz. Satışları arttıracak motivasyon teknikleri uygulayabilirsiniz.

Bu halka bu şekilde ilerler. Üyeleriniz ve toplam siparişleriniz arttıkça kazancınızda aynı oranda artar.

Aylık 5000 TL kazanç elde edebilirsiniz.Ayrıca üyeleriniz de yeni üyeler yapar ve en az 100BP'lik sipariş verirlerse bundan da yine prim alırsınız.

Ek gelir elde etmek yada kendi paranı kazanmak için hemen Oriflame Güzellik Danışmanı üyesi olabilir ve hem ürün sipariş vermeye

hemde üye kaydı yapmaya başlayabilirsiniz.

18 Yaşını doldurmuşolmanız ve bunu bir iş gibi görerek hevesle çalışma isteğinizin olması yeterlidir.

Sizi satışlarınız için sürekli yönlendiriyor olacağız. Her türlü sorularınızı bize sorabilirsiniz. Biz size ve takımınıza rehberlik ediyor olacağız.

Üye olduktan sonra Oriflame üyelik numaranızı ve şifrenizi size Oriflame tarafından gönderilecek, siz kendinizin ve üyelerinizin satış ve sipariş durumlarını internetten takip edebiliyor olacaksınız. Sizin yaptığınız üyelerin kaydı sizin kaydınızın altında görülcektir.

Büyüme Çarkımız Şu Şekilde Devam Ediyor: 

Grubunuzla birlikte bu ay 1200 puan sipariş verdiniz % 9 performans iskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız. Burada Takım Lideri Oluyorsunuz. 

Grubunuzla birlikte bu ay 2400 puan sipariş verdiniz % 12 performans iskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız. 

Grubunuzla birlikte bu ay 4000 puan sipariş verdiniz % 15 performans iskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız. 

Grubunuzla birlikte bu ay 6600 puan sipariş verdiniz % 18 performans iskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız. 

Grubunuzla birlikte bu ay 10000 puan sipariş verdiniz % 21 performans iskontonuz oluyor. Artı % 30 satış karınız. Burada Üst Danışman Oluyorsunuz. 

Bir yıl içinde grubunuzla birlikte ardı ardına veya aralıklarla 6 ay 10000 puan yaptığınızda Direktör unvanını alıyorsunuz ve 1000 dolarlık bir ödül alıyorsunuz. Artı % 21 lik performans iskontosu. Artı % 30 luk satış karınız. 

Grubunuzun içinde size bağlı 2 tane direktör çıkarttığınız anda siz de Altın Direktör unvanını alıyorsunuz ve o ay 2000 dolar ödül alıyorsunuz. Artı performans iskontonuz. Artı direktörlerinizden elde edeceğiniz bonus. Artı % 30 satış karınız. 

Sistemimizde unvanlar bu şekilde devam ediyor.Her unvan alışınızda alacağınız dolar ödülü katlamalı olarak devam ediyor. 

Sistemimizin en güzel yanlarından birisi de birinci dereceden bir yakınınıza Miras bırakabilmenizdir. 

Ayrıca Türkiye'nin her yerinden kendimize üye yapabilmemizdir. 

Gelin bu sistemin içinde yer alın sizi büyütelim. Sizin ve ailenizin hayalleri gerçek olsun.

1-31 EKİM KATALOG