!DOCTYPE html> insert_pixel_code_here ORİFLAME ÜYELİK
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
İŞ VE GÜZELLİK DERGİSİ
İŞ VE GÜZELLİK DERGİSİ


HARİKA GÖRÜNÜN, PARA KAZANIN VE EĞLENİN
HAYAL ETTİĞİMİZ HAYATI MI YAŞIYORUZ? YAŞADIĞIMIZ HAYAT, HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE NE KADAR İSTEKLİ OLDUĞUMUZUN BİR SONUCUDUR.GELECEKTE NASIL BİR HAYATIMIZ OLSUN İSTİYORUZ.EVİMİZ OLSUN,ARABAMIZ OLSUN, ÇOCUKLARIMIZ EN İYİ OKULLARDA OKSUNLAR İSTERİZ.BÜTÜN BUNLARI İSTERİZ ,AMA BİRŞEYLER YAPMAK İÇİN NEDENSE HEP ÇEKİMSER VE ÜRKEK DAVRANIRIZ.GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA BİR İŞ YERİ AÇMIŞ OLSAK YÜKLÜ BİR SERMAYE GEREKİR.YANGIN ,SU BASMASI, DEPREM, HIRSIZLIK İFLAS GİBİ DE PEK ÇOK RİSKLERİMİZ VARDIR.ORİFLAME BİZE EŞSİZ BİR İŞ FIRSATI SUNUYOR. BU GÜN HEMEN KAYIT OLUP HAYALLERİMİZİ HIZLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ. BUNU NASIL YAPARIZ? ORİFLAM'DE KAYIT OLDUĞUNUZ GÜNDEN İTİBAREN KATALOGLARI ARKADAŞLARINIZA KOMŞULARINIZA,İŞ ARKADAŞLARINIZA,AKRABALARINIZA GÖSTERİP SİPARİŞ ALMAYA VE KAZANMAYA BAŞLARSINIZ. KAR ORANINIZ ORTALAMA %30 CİVARINDADIR. AĞIR BİR İŞÇİNİN BİR GÜNDE KAZANDIĞI PARAYI SİZ BİR KATALOG UZATARAK KAZANABİLİRSİNİZ

Site Haritası
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret118398
Saat
1-30 AĞUSTOS ALTIN KATALOG

ÖDEMELER

ÖDEMELER

KREDİLİ ÖDEMELER NORMAL KREDİ LİMİTİ OLAN 295.00 TL 'DİR.FATURA KESİM TARİHİNDEN İTİBAREN ÖDEME 18 GÜNDÜR.KREDİ KARTI İLE ÖDEMELERDE VADE FARKI OLMAKSIZIN ÖDEMELER 4 TAKSİTE BÖLÜNEBİLMEKTEDİR AŞAĞIDAKİ BANKALARA ÖDEMELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ.

FATURANIZI SİPARİŞ SIRASINDA VE SONRASINDA (KOMİSYONLU) TÜM KREDİ KARTLARI İLE DANIŞMAN KODUNUZU VEREREK ING, AKBANK VE TEB GİŞELERİNDEN MASRAFSIZ VE PTT VEZNELERİNDEN 2,74 MASRAF ÖDEYEREK; ORİFLAME HİZMET MERKEZLERİNDEN NAKİT, TEB AKBANK, FİNANSBANK, İŞ BANKASI  VE İNG  İNTERNET ŞUBESİ ÜZERİNDEN FATURA ÖDEMESİ SEÇENEĞİNİ KULLANARAK  YADA İNG BANK MECİDİYEKÖY ŞUBESİ TR300009900810371100100004 NOLU IBAN HESABA  ALICI KISMINA ORİFLAME KOZMETİK,,AÇIKLAMA KISMINA SADECE DANIŞMAN KODU VE ADI SOYADINI BELİRTEREK  EFT İLE ÖDEYEBİLİRSİNİZ.

 FATURA VADESİ SİPARİŞ TARİHİNDEN İTİBAREN 18 GÜNDÜR.

SÜRESİ İÇİNDE ÖDENMEYEN FATURA BEDELİNE %5 GECİKME CEZASI UYGULANIR 

GECİKME CEZASI TAHAKKUK ETTİKTEN SONRA DA FATURANIN ÖDENMEMİŞ OLMASI HALİNDE 20 TL VE TUTARI ÜZERİNDEN 5% DAHA GECİKME CEZASI UYGULANACAKTIR. 

1-31 OCAK KATALOG

AĞUSTOS 2019 ELMAS KATALOG
WELLNESS ÜRÜNLERİ KİLO KONTROLÜ

NATURAL BALANCE SHAKE

FORMA GİRMENİN EN LEZZETLİ YOLU
KAZANMAK VE BAŞARMAK

BAŞARI EĞER İNANIRSAK GELİR. DÜNYADA MİLYONLARCA ,ORİFLAME DANIŞMANI BİRLİKTELİK RUH VE TUTKU İLE PEK ÇOK BAŞARILARA İMZA ATIYOR , ORİFLAME' İN SINIRSIZ KAZANÇLARINDAN FAYDALANARAK EVİNİ GEÇİNDİRİP, BİR ÇOK İNSANA KAZANÇ KAPILARINI AÇIYOR. ORİFLAME'DE KARİYER, KAZANÇ, YURT İÇİ VE YURT DIŞI GEZİLER VE

SİZİ HAYALLERİNİZE GÖTÜREBİLECEK FIRSATLAR VAR.HAYDİ ACELE EDİN VE HAYALLERİNİZE KOŞUN.ÜYELİK FORMUNU DOLDURARAK SİZİ ARAMAMIZI BEKLEYİN.

KATALOĞUNUZ EN KISA SÜREDE ADRESİNİZE ULAŞTIRILACAK.