!DOCTYPE html> insert_pixel_code_here ORİFLAME ÜYELİK
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Site Haritası
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret131091
Saat
NASIL ÜYE OLABİLİRSİNİZ

1. Nasıl Oriflame Güzellik Danışmanı Olunur ?

* Başvuru Formu doldurmanız yeterlidir.

2. Oriflame Güzellik Danışmanı Olmak İçin Hangi Bilgiler Gerekli ?

*Ad/Soyad

*T.C. kimlik no

*Dogum tarihi (gg/aa/yy)

*Açık adres

*Cep/Ev telefonu

*E-posta adresi

3. Kayıt Ücreti Nedir ?

*ÜCRETSİZDİR

4. Her ay sipariş vermek zorunlu mu ?

*Oriflame’de her ay sipariş vermek zorunlu değildir. Sipariş vermediğiniz aylarda üyeliğiniz devam eder. Ancak aralıksız 1 yıl boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz düşer.

4. Sipariş verirken en az kaç liralık ürün almam gerekiyor ?

*Oriflame’de minimum sipariş tutarı yoktur. Bir tane bile ürün satın alabilirsiniz. Ancak belirli miktarda sipariş verirseniz, kargo ücreti indirimi ve çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

ÖDEMELER

ÖDEMELER

KREDİLİ ÖDEMELER NORMAL KREDİ LİMİTİ OLAN 295.00 TL 'DİR.FATURA KESİM TARİHİNDEN İTİBAREN ÖDEME 18 GÜNDÜR.KREDİ KARTI İLE ÖDEMELERDE VADE FARKI OLMAKSIZIN ÖDEMELER 4 TAKSİTE BÖLÜNEBİLMEKTEDİR AŞAĞIDAKİ BANKALARA ÖDEMELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ.

FATURANIZI SİPARİŞ SIRASINDA VE SONRASINDA (KOMİSYONLU) TÜM KREDİ KARTLARI İLE DANIŞMAN KODUNUZU VEREREK ING, AKBANK VE TEB GİŞELERİNDEN MASRAFSIZ VE PTT VEZNELERİNDEN 2,74 MASRAF ÖDEYEREK; ORİFLAME HİZMET MERKEZLERİNDEN NAKİT, TEB AKBANK, FİNANSBANK, İŞ BANKASI  VE İNG  İNTERNET ŞUBESİ ÜZERİNDEN FATURA ÖDEMESİ SEÇENEĞİNİ KULLANARAK  YADA İNG BANK MECİDİYEKÖY ŞUBESİ TR300009900810371100100004 NOLU IBAN HESABA  ALICI KISMINA ORİFLAME KOZMETİK,,AÇIKLAMA KISMINA SADECE DANIŞMAN KODU VE ADI SOYADINI BELİRTEREK  EFT İLE ÖDEYEBİLİRSİNİZ.

 FATURA VADESİ SİPARİŞ TARİHİNDEN İTİBAREN 18 GÜNDÜR.

SÜRESİ İÇİNDE ÖDENMEYEN FATURA BEDELİNE %5 GECİKME CEZASI UYGULANIR 

GECİKME CEZASI TAHAKKUK ETTİKTEN SONRA DA FATURANIN ÖDENMEMİŞ OLMASI HALİNDE 20 TL VE TUTARI ÜZERİNDEN 5% DAHA GECİKME CEZASI UYGULANACAKTIR. 

1-30 KASIM KATALOG